Inzagi: Dua të luaj ende

Filipo Inzagi do të debutojë ditën e sotme si trajner i Bolonjës. Shorti e ka vendosur atë përballë Spalit. Ish-sulmuesi i Milanit njihet për pasionin që ka për futbollin. Pas një periudhe të suksesshme me Venecian, tashmë italiani është…

Dua Lipa: Prishtina jeme sa shumë të du

Këngëtarja kosovare Dua Lipa, ka shprehur falënderime të shumta për gjithë ata që mbrëmë ishin të pranishëm në festivalin “Sunny Hill” i cili u mbajt në parkun “Gërmia” në Prishtinë. “Prishtina jeme sa shumë të du. Faleminderit…

Modriqi refuzon Interin

Mesfushori i Real Madridit, Lluka Modriq ka hedhur poshtë zërat e merkatos që kanë përfolur një transferim të kroatit tek Interi. Gjatë gjithë javës së kaluar është përmendur se Modriq dëshiron të luajë tek Interi përkrah bashkëlojtarëve…

Tri erëzat që përshpejtojnë dobësimin

Para së gjithash, asnjë nga komponentët nuk do t’i largojë mrekullisht kilogramët e tepërt. Për rezultate sa më të mira të dobësimit, është e nevojshme të aplikoni shprehi të shëndetshme të ngrënies dhe të ushtroni rregullisht. Megjithatë,…