Modriqi refuzon Interin

Modriqi refuzon Interin

0
Mesfushori i Real Madridit, Lluka Modriq ka hedhur poshtë zërat e merkatos që kanë përfolur një transferim të kroatit tek Interi.

Gjatë gjithë javës së kaluar është përmendur se Modriq dëshiron të luajë tek Interi përkrah bashkëlojtarëve të tij, Brozoviq, Vrshalko dhe Perishiq.

Një lajm i tillë është postuar nga “Futbolalreves” në Instagram, në të cilën Modriq ka bërë një koment.

“Kjo është gjëja më e pakuptimtë!!!”, ishte komenti i Modriqit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.